Imię i Nazwisko
Twój e-mail
Nr telefonu
Twoja wyprawa
Ilość uczestników
Rozmiary koszulek
Dzieci na wyprawie
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz zgłoszeniowy udziału w wyprawie 

 

Podana cena za 1 osobę

 

Cena obejmuje:

Przygotowanie i organizacja rejsu

Opieka Skippera podczas całego rejsu

Opłaty portowe, paliwo, etc.

Pamiątkowe koszulki,

Parking strzeżony w porcie,

Szkolenie dla nowicjuszy,

Poczęstunek powitalny,

Przydział Rumu,

 

 

Cena nie obejmuje:

 

Opłat za bilety wstępu

Wyżywienia

 

Udział w rejsie

799,00 PLN

Koszty udziału w rejsie 

 

Tym razem rozpoczynamy sezon żeglarski wcześniej niż zwykle. Na inauguracyjny rejs zapraszamy od 16 do 20 maja 2018. Na ten czas przygotowaliśmy wyjątkową flotę. Jedne z największych i najbardziej luksusowych jednostek pływających na mazurach Antila 33. 

 

"Jacht Antila 33 to jednostka uniwersalna, nadająca się zarówno do wygodnych rejsów rodzinnych jak i prawdziwie żeglarskich rejsów sportowych. Nasze egzemplarze są jednymi z najlepiej wyposażonych na mazurach, dlatego spodziewać się można udanych wypraw na wygodnym i bezpiecznym jachcie."

 

Wykończona została w orzechu amerykańskim i oświetlona światłem LED, co pozwoliło na utrzymanie wnętrza w eleganckim, okrętowym stylu. Na burtach i suficie znajdują się dodatkowe okienka, dzięki którym część mieszkalna posiada doskonały dostęp do naturalnego oświetlenia. Wewnątrz znajdują się trzy dwuosobowe kabiny, jedna na dziobie i dwie na rufie. Dodatkowo w Mesie znajdują się dwie rozkładane koje boczne, każda przeznaczona dla dwóch osób. Pod każdą koją znajduje się schowek zdolny pomieścić znaczną część bagażu, na burtach dodatkowo rozlokowane są półki, tzw. Jaskółki. Ciepło na jachcie zapewnia bardzo wydajne ogrzewanie Eberspacher 4D z elektronicznym sterownikiem.

Rejs inaugurujący rozpoczęcie sezonu 2018. Luksusowe jachty Antila 33. Jezioro Niegocin, Giżycko, Fort Boyen, Jezioro Kisajno, Dargin, Mamry. 16-20.05.2018

 

 

Charakter wycieczki

 

Rejs turystyczno szkoleniowy

Mazury 16-20.05.2018